Ülevaade Сopagolbetist

Kas teadsite, et Dennis Coates, Сopagolbeti asutaja ja kaasjuht, oli 2020. aastal Briti ettevõtte ajaloos kõige rohkem tasustatud inimene? USA-s tegutseb Сopagolbeti veebikasiino bränd Сopagolbet USA nime all ja alates 2019. aastast on see saadaval ainult New Jerseys asuvatele mängijatele. Erinevalt välismaistest kasiinodest pakub Сopagolbet USA veebikasiino vähem kui 100 mängu 20 erinevalt tarkvarapakkujalt. Kas Сopagolbet NJ online kasiino on teie aega ja raha väärt 1000 dollari väärtuses boonusraha tervitusboonuspaketiga? Sellest Сopagolbeti veebikasiino ülevaatest saate teada, miks platvorm töötab.

operaatori esiletõstmised

Tugevad punktid

Miinused

Vastutusest loobumine! See ülevaade põhineb kõige tuntumatel NJ toodetel. MI kõrvalekaldeid kirjeldatakse olekuerinevuste jaotises.

Сopagolbeti boonus: $1000 tervitusboonus

Maja tervitab teid helde uue mängija boonusega kohe, kui olete oma Сopagolbeti online kasiino konto loonud. 100% mänguboonus teie esimesel sissemaksel (kuni 1000 dollarit) ootab teid fuajees, et viia teid “sujuva alguseni”, nagu kasiino ise seda nimetab. Kuid pange tähele, et enne kui saate boonusrahast võitudest raha välja võtta, peate täitma läbimängimisnõuded, mis on 20x esialgse sissemakse ja boonuse summast. See boonuspakkumine on keskmisest kõrgem, kui võrrelda teiste USA veebikasiinode ja sweep cash kasiinodega. Paljud turul pakutavad kampaaniad on varustatud boonusrahaga $ 100 kuni $ 300 ja läbimängimisnõuded 16x kuni 30x teie sissemaksega. Vaadates kvalifitseeruvaid mänge, mis vastavad tervitusboonuse läbimängimisnõuetele, saate mängida ainult online slotikaid ilma topeltboonuse (hasartmängud) funktsioonita, et rahuldada tagasiminekut. Kõiki teisi fuajees olevaid mänge ei saa läbimängimisnõuete täitmiseks kasutada, kuna kõnealusel online slotimängul on 100%. Seetõttu ei ole Double Up slotimängudest laua- ja kaardimängudeni, nagu pokker (ja videopokker), baccarat, blackjack ja rulett, võimalik saada boonusraha. Teadmiseks, et tervitusboonuse lunastamiseks pole Сopagolbeti veebikasiino boonuskoodi vaja. Konto loomiseks sisestage lihtsalt õiged andmed ja boonus on teie.

Boonusfaktid

Tervitusboonuse osas pidage meeles, et pärast vähemalt $10 suuruse esimese sissemakse laadimist on Сopagolbet NJ online kasiinol tervituspakkumise saamiseks 30-päevane ajapikendus. Vastasel juhul jääte ilma kõigist sellega kaasnevatest hüvedest. Pärast pakkumise vastuvõtmist on teil selle kampaania läbimängimisnõuete täitmiseks aega 60 päeva. Erinevalt paljudest parimatest boonuskasiinodest ei olnud Сopagolbeti veebikasiinol selle kirjutamise ajal ühtegi muud online-kasiino pakkumist. Nagu ka WynnBET online kasiino puhul, ei paku me ka sissemakseta pakkumisi.

Boonusreiting

73/100 Kui heita pilgu Сopagolbet NJ online kasiinosse, siis see, mis on saadaval, on vaid vari erinevatele boonuspakkumistele, mida teised mängijad sama kaubamärgiga rahvusvahelisel tasandil naudivad. USA-le suunatud platvormil on praegu liikmetele ainus pakkumine tervitusboonus ja mitte midagi muud. Veel üks Сopagolbeti veebikasiino tervitusboonuse aspekt, mida pean puuduseks, on läbimängimisnõuded. Esiteks, ümbermängimine on piiratud ainult kahekordsete boonusteta teenindusaegadega ning enne raha väljavõtmist peate panustama nii oma sissemakse kui ka saadud 20-kordse boonuse raha. See tähendab, et kui otsustate oma esialgse sisseostuga laadida 500 dollarit, on teil kohustus panustada 20 000 dollarit sobivatele slotikatele, et täita nõudeid ja oma võidud välja maksta. Masu. Vaatamata oma puudustele on tervitusboonus endiselt üks tulusamaid pakkumisi, mida ma USA iGamingu areenil näinud olen, mis seletab 71,3 punkti. Võrdluseks, Tropicana ja Virgin pakuvad mõlemad 100 dollari suurust tagasimakseboonust, mis on siin pakutavast 1000 dollarist kaugel. Сopagolbet online kasiino ei nõua boonuse avamiseks isegi boonuskoodi. Sissemakseta tehing tõstaks tagatisraha ja paar pakkumist tagasipöörduvatele mängijatele aitaks palju. Kokkuvõttes on Сopagolbet NJ online kasiino tervitusboonus suurepärane algus mänguautomaatide fännide toomiseks online kasiinosse. Kui aga soovite mängu fuajees viibides nautida jätkuvaid hüvesid ja teenida punkte, on parem mängida mujal.

Täiendav Сopagolbeti kasiino boonusteave

Сopagolbet kasiino boonuskood

Paljud mängijad otsivad veebist Сopagolbeti kasiino boonuskoode, kuid kahjuks saab hetkel Сopagolbeti fuajees kasutada tervitusboonuste hankimiseks ja muude boonuste avamiseks. Sooduskood puudub. Sellegipoolest olge alati valvel ja kui märkate muudatusi, andke meile teada, jättes arvustuse.

Sissemakse boonus puudub

Sissemakseta kasiinoboonused on ühed populaarseimad kasiinokampaaniad Internetis, kuna need annavad mängijatele võimaluse maja raha kulutada, enne kui nad oma rahaga riskima hakkavad. Kahjuks ei olnud selle ülevaate kirjutamise ajal fuajees sellist pakkumist. Kui aga oled tõesti näljane sissemakseta boonuste pakkumiste järele, pakub Caesars registreerimisel 10 dollari väärtuses sissemakseta pakkumist.

Kuidas saada oma tervitusboonust

Tervitusboonuse taotlemine veebis Сopagolbet kasiinos on väga lihtne protsess, mis võtab kõige rohkem aega paar minutit. Uute mängijate reklaamidest maksimumi saamine sõltub aga mängija tüübist. Innukatel mänguautomaadimängijatel võib kuluda nädal või kaks, et oma boonused täielikult ära kasutada, samas kui tavalistel mänguautomaatide fännidel võib kuluda mitu nädalat, et oma boonused täielikult ära kasutada. Oluline on märkida, et olenemata sellest, mis tüüpi mängija te olete, on majal maksimaalselt 60 päeva aega ümbermineku sooritamiseks. Сopagolbeti tervitusboonuse kasutamiseks peate:

Сopagolbeti boonustingimused

Rusikareegel on, et kui kasutate boonust, isegi kui see on väike summa, peaksite olema üksikasjadega kursis. See on kõige kindlam viis veendumaks, et mõistad, mida pead tegema, et pärast pakkumise vastuvõtmist kasiinos kauplemine lõpetada. Oleme seda teavet juba käsitlenud, kuid kui soovite oma mälu värskendada, vaadake kiirelt Сopagolbeti tervitusboonust.

Mängud: üle 81 mängu pluss mõned eksklusiivsed mängud

Сopagolbet pakub kokku vaid 81 mängu, mis on ausalt öeldes nii suure brändi kohta päris pettumus. Sellest mitmekesisuse puudumisest piisab neile, kes naudivad kasiinomängude mängimist võrgus. See on alla USA iGamingu tööstuse keskmise 300–500 mängu, millest paljud pakuvad üle 600 mängu. Tuntud online-kasiinode fuajeed, nagu Unibet, BetMGM ja SugarHouse, pakuvad vastavalt 600+, 700+ ja 800+ mängu. Ootuspäraselt on enim valikuvõimalusi online mänguautomaatide fännidel 64 mänguga, millele järgneb 13 lauamängu, 4 videopokkeri varianti ja 2 pokkeri kaardimängu. Lõpuks on fuajees üks progressiivne jackpoti mäng.

mängu faktid

Vaatamata sellele, et Сopagolbet online kasiinos on saadaval vähe online kasiino mänge, on fuajees peidus mõned nipid. Näiteks 7 eksklusiivset online slotimängu, mida siin nautida saad, ei leia kusagilt mujalt. Piiratud väljaannete hulka kuuluvad sellised pealkirjad nagu Mariachi de Los Muertos, Metsik koit ja Book of Claddagh.

tarkvara hindamine

53/100 Kui ma selle Сopagolbeti veebikasiino ülevaate jaoks kasiino fuajeest vaatasin, olin ma praegu saadaolevast täiesti rabatud. Enne, kui ma räägin hukatuslikust mängude kollektsioonist, olin pettunud, kui sain teada, et kasiino ei paku ühtegi demomängu. Oma mängimiseks eelistan ma kasiinosid, kus saate enne päris raha kulutamist vähemalt fuajees pakutavaid mänge kogeda. Kuidas sa tead, kas sulle meeldib mäng piisavalt, et panustada raha? Üks teine ​​USA kasiino, millel on sellised piirangud, on BetMGM, kuid õnneks on ettevõttel liikmete jaoks veelgi ulatuslikum tiitleid. Teine põhjus, miks meie Сopagolbeti veebikasiino ülevaate see osa sai vaid 63 punkti 100-st, on reaalajas diilerimängude puudumine. Selle tulemusena peavad New Jersey mängijad, kes otsivad interaktiivsemat mängustiili, vahetama platvormi nagu Golden Nugget või minema täielikult Atlantic Citysse. Oh, ja fuajees on ainult üks progressiivse jackpoti pesa. Õnneks on see Divine Fortune online slotimäng, kõige populaarsem omataoline mänguautomaat. Üks hea asi on siin see, et Сopagolbet NJ online kasiino näib olevat valinud kvaliteedi kvantiteedi asemel, kuigi kasiino pakub kokku vaid 81 mängu. Nii et olenemata sellest, millise pealkirja valite, ootab ees lõbus tänu tipptasemel graafikale ja väga rahuldust pakkuvatele mängusisestele lisafunktsioonidele.

Сopagolbet slotimäng

64 on mänguautomaatide entusiastide jaoks väike arv, kuid tipptarkvaraarendajatelt, nagu NetEnt ja IGT, saate parima. Olge valmis kaasahaaravaks mänguks, mis on täis boonusfunktsioone, nagu tasuta keerutused, kordajad ja kiired rahalised maiuspalad rullidel. Ja ainsas progressiivse jackpotiga online slotimängus Divine Fortune on kirjutamise ajal ühte õnnelikku võitjat ootamas rohkem kui 40 000 dollari väärtuses auhindu. Fuajees saate nautida ka Сopagolbet Gamesi 7 eritellimusel valmistatud online sloti, mis lisab veel ühe põnevuse taseme. Allpool on lühiülevaade lahedamatest mängudest, mida saate Сopagolbeti veebikasiino saidil proovida.

Сopagolbet laua- ja kaardimängud

Сopagolbeti kasiino fuajees on saadaval vaid 13 lauamängu, kuid kui rääkida mängutüüpidest, mis teile veebikasiinodes kõige rohkem meeldivad, siis on teil väga vähe valikut. Lisage neli videopokkeri varianti ja laua- ja kaardimängude koguarv on 17. Meie Сopagolbeti online kasiino ülevaatest leitavad mängud võivad olla huvitavad, kuid see on üks väikseimaid lauamängude kollektsioone, mida USA turul leiad. Keskmiselt pakuvad USA online-kasiinod tavaliselt 20-30 mängu ning videopokkeri kaasamisel on lävi veelgi kõrgem. Kui soovite nautida võimsamaid võrgulaua- ja kaardimänge, mängige parem sellisel platvormil nagu Golden Nugget, millel on teie käsutuses üle 40 mängu. Koos 15 videopokkeri kõrvalmänguga on teil ligi 60 videopokkerimängu võrgus nii kaua, kui soovite.

Muud mängud

Сopagolbet NJ online kasiino ei paku täiendavaid tiitleid nagu bingo, keno, craps, kiirvõit, virtuaalne sport või isegi slingo. Seega, kui need on teie huvid online kasiinode vastu, on BetMGM online-kasiino valitud, kuna need pakuvad kõiki kõnealuseid mänguvõimalusi.

Сopagolbet tarkvara

Olles jõudsalt ülemaailmses online-mängude maailmas, pole ime, et tippsisu loojad panustavad sisu Сopagolbet NJ online-kasiino fuajeesse. Kuna kasiino taga on umbes 20 kasiinotarkvara arendajat, jääb Сopagolbet USA turu keskmisele tasemele – 10-20 mängupakkujat varustavad enamikku operaatoreid mängudega.

makse hindamine

82/100 Esmapilgul tundus Сopagolbet NJ Online Casino korralik platvorm, millega jalad hetkega märjaks teha, aga süvenedes läheb asi kiiresti allamäge. Üldiselt on veebikasiinod tõusude ja mõõnade mägironimine, kusjuures sama andestamatud varjuküljed rikuvad kõik selle hea kraami, mistõttu sai see ainult 53 punkti. Kui kasiino käivitasime, olime elevil, kui saime teada, et selle operaator teeb koostööd selliste teedrajavate tarkvaraarendajatega nagu NetEnt, IGT ja Playtech. See koos mõne bet365 mängude tellitud pealkirjaga ajab mu isu väga kiiresti ära. Fuajee on täis edetabelit löövaid mänge, nagu NetEnti klassikaline slotikas Starburst ja Playtechi Miss Fortune, aga ka eksklusiivseid väljalaseid Сopagolbet Gamesilt, nagu Book of Claddagh. Veel üheks Сopagolbet online kasiinos mängimise eeliseks on sujuv allalaadimisvaba liides, kus mängimise alustamiseks ei pea te oma seadmesse tarkvara alla laadima. Kõik fuajees olevad mängud saab käivitada otse brauserist. Negatiivne on see, et kõik Playtechi suurimad hitid pole fuajees saadaval. Näiteks miks ei ole selles Playtechi jõul töötavas fuajees Age of Godsi slotisarja mänge? Ütlematagi selge, et High 5 mänge ja muid tipparendajaid, nagu SG Digital, saidil ei kuvata. Lisaks pole ühtegi live-kasiino arendajat, muidu oleks olukord päästetud. Mõned blackjacki, ruleti ja pokkeri live-versioonid oleksid teretulnud täiendus praegu saadaolevatele mängude standardversioonidele.

Maksed: 10 kiiret ja turvalist võimalust

Сopagolbeti veebikasiino aktsepteeritavate maksevõimaluste valik on sarnane enamiku USA-s asuvate saitide maksevõimalustega. Enamasti on saadaval 6–10 sisse- ja väljamaksemeetodit, mis on piisav sisse- ja väljamaksete hõlbustamiseks. Сopagolbetis leiduvate valikute hulka kuuluvad pangaülekanne, Visa, MasterCard, Maestro, PayPal Casino, PayNearMe, PaySafeCard, Skrill, Сopagolbet MasterCard ja sularaha kasiino puuris. Samas tuleb tähele panna, et PayNearMe ja PaySafeCardi kasiinokontodelt raha väljavõtmiseks kasutada ei saa. Kõik sissemaksetehingud on kõigis toetatud maksekanalites kohesed, kuid väljamakse kiirus sõltub makseviisist. Сopagolbet MasterCard on kiireim viis sularaha väljavõtmiseks, kuna raha töödeldakse koheselt. PayPali ja Skrilli kaudu tehtud väljamakseid töödeldakse 24 tunni jooksul, pangaülekannete ja muude kaardivalikute tegemiseks kulub 1-5 päeva. Ka füüsilised raha väljavõtmised Hard Rock Atlantic City kassas töödeldakse koheselt.

makse hindamine

82/100 Сopagolbet online kasiino reiting on 82,5, mis on sisse- ja väljamaksete osas üks parimaid, tehes sellest ühe parima Visa kasiino. Meile meeldis, et sisseostude laadimisel ja väljamaksmisel oli palju kiireid, turvalisi ja usaldusväärseid võimalusi ning maja ei võtnud tehingu eest otsest tasu. Teilt võetakse tasu ainult teie valitud makseviisi eest. Minimaalne sissemakse võiks olla veidi parem, kuid on võrdne valdkonna keskmise 10 dollariga. Tropicana Atlantic City veebikasiinol on kõige soodsam minimaalne sissemakse limiit vaid 5 dollarit. Mis puutub väljamaksmisse, siis Сopagolbet võimaldab teil välja võtta isegi 1 dollari, kui teete seda Atlantic Citys asuva Hard Rock Hotel Casino kassapuuri kaudu. Teine väljamaksevõimalus, mis mulle meeldib, on eksklusiivne bet365 MasterCard. Saate nautida kohese väljamaksega kasiinohüvesid alates 5 dollarist. Tuleb väita, et selle kaubamärgi Сopagolbeti kaarti on väga mugav välja võtta, kuna see on ainus veebikanal, mida saab kasutada koheseks väljamakseteks. Kõik muud makseviisid, välja arvatud isiklikud kasiinopuurist väljavõtmised, nõuavad kannatlikkust, kuna peate ootama mõnest tunnist kuni 5 päevani, kuni raha teie kontole ilmub. Lisaks sõbralikkusele meeldis mulle see, et maksepoliitika on läbipaistev ning võimaluste ja piirangute tundmaõppimiseks ei pea isegi oma kontole sisse logima. Ainsad asjad, mida siin ilmselt pole, on Neteller, Discover ja Amex. Sest need on veebikasiino fännide jaoks ühed populaarseimad makseviisid.

Ohutus: kaljukindel ohutus ja õhutihe turvalisus

Сopagolbeti veebikasiinoplatvorm tegutseb seaduslikult litsentsi alusel, mille on heaks kiitnud New Jersey Gaming Enforcement (NJDGE). Lisaks vastutab NJDGE ka platvormil saadaolevates kasiinomängudes kasutatavate juhuslike numbrite generaatorite (RNG-de) testimise eest, et tagada turvalisus ja õiglus. Сopagolbet on teine ​​kolmest nahast, millel on seaduslikult lubatud pakkuda online-kasiino- ja spordiennustusteenuseid litsentsi alusel, mis on välja antud New Jersey suurimale kasiinole Hard Rock Casino Atlantic City. Ülejäänud kaks veebipõhist kasiino tegevuslitsentsi on Unibet ja mängukoha enda Hard Rocki veebikasiino platvorm.

Ohutuse hindamine

90/100 Kahtlemata on Сopagolbeti veebikasiino üks turvalisemaid ja turvalisemaid online-kasiinosid, millega olen USA iGamingu maailmas kohanud. Lõppude lõpuks on kaubamärkidel maine, mida kaitsta. Oleme leidnud iga mängija turvalisuse ja regulatiivse kaitse, millele võite mõelda. Kõiki reguleerivate asutuste ja turvalisemate hasartmänguorganisatsioonide märke näete otse kodulehelt. Kõik alates New Jersey Gaming Enforcement Authorityst (NJDGE) kuni riikliku hasartmänguprobleemide nõukoguni (NCPG) kuvatakse iga lehe jaluses. Kõik need logod on hüperlingid vastavatele lehtedele, kui vajate lisateavet. Jätkates oma Сopagolbeti veebikasiino arvustust, olin rahul, kui tõsiselt see platvorm võtab vastutustundlikku mängimist online-hasartmängude saitidel. Avalehe vasakus ülanurgas oli RG (Responsible Gaming) tempel, millele klõpsates jõudsin spetsiaalsele lehele, mis oli täis tööriistu vastutustundlikuks hasartmängudeks. Siin on kuus tööriista, mis aitavad teil oma hasartmängude üle kontrolli säilitada: Minu tegevus, Sissemakse limiidid, Kululimiidid, Seansi limiidid, Aegumised ja Enesevälistus. Üks ainulaadne Сopagolbeti turvalisuse aspekt, mille olen märkinud, on see, et platvorm kasutab teabe konfidentsiaalsuse, terviklikkuse ja kättesaadavuse kaitsmiseks infoturbe haldussüsteemi (ISMS). Сopagolbeti ISMS on ISO/IEC 27001:2013 sertifikaadiga, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud infoturbe standard. 90% ohutuse ja turvalisuse skooriga platvorm saavutab kõrgemaid tulemusi kui enamik USA kasiinosid, kuid suudab siiski paremini hakkama saada. Mulle meeldiks näha, kuidas NJDGE testib mängude õiglust ja auditeerib üksikuid RTP-sid. Peale selle on Сopagolbetil kaljukindel turvalisus ja Internetis üldiselt positiivsete arvustuste suur arv muudab selle veelgi usaldusväärsemaks. Tegelikult on see tuntud kui üks USA turvalisemaid online-kasiinosid.

Mobiil: Сopagolbet teie käeulatuses

Mobiilikasiinofännid rõõmustavad, et peaaegu kõik Сopagolbeti töölauaplatvormil saadaolevad kasiinomängud on saadaval ka mobiilseadmetes. Meie mobiilimängude kogu on juurdepääsetav nii meie mobiilisaidi kui ka meie iOS-i ja Androidi rakenduste kaudu. Mobiilis on saadaval kokku 70 mängu, võrreldes 81 mänguga, mis on juurdepääsetavad lauaarvutis. Keskmiselt 50-70% mängudest iGaming turul on mobiilis. Seega, kuna üle 86% lauaarvuti versioonist on mobiilis juurdepääsetav, võime nõustuda, et Сopagolbet NJ mobiilikasiino on mobiilimängijatele enamasti väga nauditav. Сopagolbet online kasiino ülevaate käigus süvenesin mobiilsete kasiinomängude kataloogi ja märkasin, et seal on 4 boonusautomaati, millele lauaarvuti kasutajad ei pääse. Need on EggOmatic, Excalibur, Secrets of the Stones ja Steam Tower.

mobiili hinnang

78/100 Сopagolbeti veebikasiino mobiilirakendusel on intuitiivse liidesega kaasahaarav visuaalne võlu. Menüüd on kõik paigas ning rakendusel on ka mitmeid filtreid ja otsingukaarte, mis muudavad lemmikmängude valimise lihtsaks. Üldiselt oli navigeerimine minu jaoks üsna lihtne, kui jätta kõrvale mõned disainivead, mida märkasin. Näiteks menüüd “Mängud” vaadates nägin ainult pooli sõnu mõlemal pool menüüd. See tähendab, et vasakpoolsel küljel oli hiljutise asemel “..cent” ja paremal pool pakkumiste asemel “pakkumine.”. Mulle ei meeldinud ka see, et kolme paremat menüüd (Hiljutised, Mängud ja Pakkumised) ei saanud sirvida. Seda tehakse paremini teistes mobiilsetes kasiinodes. Selle asemel pidin peamenüüst läbi klõpsama. Puuteekraanidel tundub kerimine või pühkimine tavaliselt loomulikum valik kui mittekäivitatava käsu (nt “play”) klõpsamine. Teine puudus, mis muudab Сopagolbet Casino mobiilikogemuse ideaalseks, on mitmekesisuse probleem, mis kajastub üldisest töölauakogemusest. On palju muid ainult mobiilimänge, kuid mitmekesisus ei too mu näole lihtsalt naeratust ja mobiilis pole live-kasiinot. Loodame lähitulevikus kasiino raamatukogusse lisada veel mänge.

Klienditugi: 24/7

Kui jääte Сopagolbetis oma lemmikmängu mängimisega jänni, ärge muretsege, platvormi klienditoe süsteem on üks USA parimaid. Seal on põhjalik KKK-jaotis, mis sisaldab lahendusi kõige tavalisematele mängijaküsimustele, ning reaalajas vestlus ja tasuta tugi on saadaval ööpäevaringselt. Сopagolbeti veebikasiino põhjaliku ülevaate raames testisime iga tugikanalit kümmekond korda. Meie testides oli reaalajas vestlus kõige kiirem, kuna iga kontakt sai kohe vastuse ilma ootamise ja järjekorda seadmata. Lisaks oli mõnikord kõigi vastuste saamiseks vaja lisaküsimusi, kuid saadud vastused olid lihtsad ja abistavad. E-posti toe puhul sain vastuse tavaliselt mõne tunni jooksul, mõnikord olenevalt küsimuse keerukusest veidi kauem, kuid vähem kui päeva jooksul.

populaarsust

94/100 Сopagolbet NJ online kasiino tugi on suurepärane. Ma ei saa öelda, et mul oleks selle teenusega suuri probleeme olnud, andes sellele peaaegu täiusliku 96% skoori. Erinevalt mõnest platvormist, kus reaalajas vestlus ja telefonitugi on piiratud teatud kellaaegadega, on Сopagolbet saadaval 24 tundi ööpäevas. Telefonitugi on samuti tasuta, seega ei pidanud ma agendiga vesteldes sentigi kulutama. Üks põhjusi, miks Сopagolbet ei saanud parimaid hinnanguid, on otsese juurdepääsu puudumine toele. Iga kord, kui klõpsate toe saamiseks nuppu Abi, peaksite lugema KKK-d, enne kui vaatate KKK-menüü Üldine all olevat vahekaarti Võtke meiega ühendust. See KKK jaotis on põhjalik ja käsitleb paljusid küsimusi. , pole vaja tugiteenusega ühendust võtta. KKK-l on ka otsingufunktsioon, kuhu saate oma küsimuse sisestada ja see näitab lihtsaid isetegemise lahendusi.

Kasutuslihtsus: töötab hästi, kuid võiks olla parem

Kasutuskogemus Сopagolbet online kasiinos on väga hea, kuid see võib vajada näpunäidet või paari. Uue liikmena alustamine on lihtne ja navigeerimine sujub, kuid mängijatel ei tohiks olla probleeme kasiino menüüsse pääsemisega. Nagu enamiku USA pärisraha kasiinode puhul, on ka siin kokku 13 kohustuslikku välja ja 3 klõpsatavat kasti, mis tuleb registreerimise lõpetamiseks täita. See protsess võtab mõne minuti, kuid tänu meie filtreerimissüsteemile saate minna fuajeesse ja valida oma lemmikmängu mõne sekundiga

Kasutuslihtsuse hinnang

90/100 Mul ei ole Сopagolbet Casino veebipõhise registreerimisprotsessi kohta kaebusi. See on nii lihtne, kui kõik tahavad. 3 minutit ja oletegi valmis. Pole probleemi. Siinne mängude filtreerimissüsteem on väga kasulik, kuna saate valida esiletõstetud, originaalide, boonusautomaatide, videoautomaatide, jackpoti, mängusaali, laua ja kaardi valikute hulgast. Veelgi parem, seal on otsingufunktsioon, mis on kasulik, kui soovite esitada konkreetset pealkirja. Võrreldes selliste platvormidega nagu Golden Nugget, võiks see aga parem olla. Näiteks pole olemas keerulist filtreerimissüsteemi, mis võimaldaks otsida mänge või sarnaseid teemasid ainult ühelt tarkvarapakkujalt. Pealegi ei saa isegi ideaalsest kehvema kasutatavusega platvormid mänge isegi tähestikulises järjekorras sortida, mis on üks elementaarsemaid filtreerimissüsteeme. Lisaks keerulisele filtreerimisvajadusele on Сopagolbet lihtne kasutada. Spordiennustuse jaotis on samuti vaid ühe kliki kaugusel, seega pole põhjust anda platvormi kasutatavust alla 90 sajast.

Õiguslik seisund: Сopagolbet Casino kättesaadavus USA-s

Сopagolbet online kasiino sisenes USA legaalsele iGaming turule esimest korda 2019. aasta augustis pärast koostööd Hard Rock Atlantic City Casinoga. Praegu on Сopagolbet Casino saadaval ainult ühe New Jersey veebikasiinona. Mis aga puudutab online-spordiennustust, siis bet365 on litsentsitud New Yorgis ja Colorados ning on juba teinud koostööd vastavalt Empire Resortsi ja Century Casinoga. Sellegipoolest pole Сopagolbeti online-spordiennustus mõlemas osariigis veel käivitatud, kuna mõned kinnitused on veel ootel.

eksperdi otsus

Paljude juhuslike online-kasiinomängijate jaoks on Сopagolbet muljetavaldav kasiino, mis kustutab kiiresti teie mänguhimu. Registreerumisel tervitab maja soojalt mängijaid tulusa tervitusboonusega, mille väärtus on kuni 1000 dollarit nende esimesel sissemaksel. Täitke lihtsalt mis tahes summa alates 10 dollarist ja oletegi valmis. Lisaks on kiire ja abivalmis klienditoe süsteem saadaval 24/7 alati, kui fuajees tekib probleem. Kui soovite mängida oma lemmikkasiinomänge liikvel olles, saate seda teha oma brauseri kaudu või kasutada meie spetsiaalseid iOS- ja Android-rakendusi. ただし、一方で、熱心なカジノゲーマーは、ゲームの種類が 100 タイトル未満と限られており、ライブディーラー ゲームがないため、Сopagolbet では少し苦労するかもしれません。 それでもなお、ハイローラーが楽しめるジャックポット ゲームやハイステークスのテーブル ゲームがいくつかあります。

よくある質問

Сopagolbet カジノからお金を引き出すにはどうすればよいですか?

Сopagolbet カジノから勝利金を現金化するには、アカウントの下の [サービス] メニューに移動し、[銀行]、[出金] の順に選択します。[出金] ページで、入金に使用したお支払い方法 (入金の場合は銀行振込) を選択します。 キャッシュアウトに使用できないオプションを使用しました)。 次に、画面の指示に従って出金したい金額を入力し、取引を完了します。

Сopagolbet ボーナスコードはありますか?

現在、登録中にプロモーション コード ボックスがありますが、ウェルカム ボーナスを受け取るために Сopagolbet オンライン カジノ コードは必要ありません。

Сopagolbet でプレイを始めるにはどうすればよいですか?

Сopagolbet でのプレイは簡単です。 まずアカウントを作成し、登録フォームに記入し、利用規約に同意します。 その後、最初のデポジットとして少なくとも 10 ¥をロードすると、バイインは 100% マッチングされます。 詳細については、ボーナスセクションをご覧ください。

米国ではСopagolbetオンラインカジノはどこで合法ですか?

Сopagolbet オンライン カジノでプレイするには、ニュージャージー州の風格のある地域にいる必要があります。 プレイを許可される前に、最初に位置を確認する地理位置情報ソフトウェアである GeoComply プラグインをインストールする必要があります。

Сopagolbet オンライン カジノにはモバイル アプリがありますか?

jah! Сopagolbet kasiinos on iOS-i ja Androidi jaoks mõeldud natiivsed rakendused ning veebikasiinosse pääsete juurde ka oma mobiilseadme brauseri kaudu. Vaadake meie mobiiliosa, et mõista, mis vahe on mobiilse kasiino ja täisarvutisaidi vahel.

Kodomegao.com は、オンライン カジノの独立したレビュー ポータルです。このサイトの情報は娯楽と教育を目的としています。カナダでのギャンブルの法定年齢は 19 歳ですが、アルバータ州、マニトバ州、ケベック州では 18 歳以上となっています。上場カジノは、いつでもボーナスを変更または終了し、利用規約を変更する権利を留保します。アカウントを開設したりボーナスを受け取ったりする前に、利用規約をお読みください。責任を持って行動しましょう。

Copyright © 2023 Kodomoegao